Lotnisko w Abu Dhabi. Poradnik

9

Lotnisko w Abu Dhabi zostało wyróżnione jakiś czas temu. Bodaj za wygląd i obsługę. Z mojego punktu widzenia przypomina ono bardziej Warszawę (if you know what I mean)… W ubikacjach syf i ciasnota (za to pokoje do modlitwy wielkości całego WC), prysznice odpychają, wszędzie pełno ludzi, sklepy raczej wydumane, zdecydowanie brakuje barów i rozrywki która umiliłaby nam oczekiwanie na przesiadkę. Generalnie bylem zaskoczony negatywnie. Za drugim razem nie było lepiej. Obsługa jakaś nierozgarnięta – OK, nie wymagam szybkości Tajów ale choćby europejskiego poziomu. Nie wiem co zajmuje im tyle czasu przy wpuszczaniu ludzi na pokład i odprawie.

Pomijając (możne tylko moje) nieprzyjemności należny wspomnieć, że lotnisko jest bardzo duże. Nierzadko trzeba przejść 800 – 900m aby dojść do swojej bramki. Aby się nie zgubić, poniżej wklejam skan mapki lotniska. Jest to chyba jej najlepsza bo najprostsza dostępna wersja. W „pąklach” znajdziemy głównie jubilerów ale też McDonalda i kilka kawiarni. Internet na terenie lotniska jest darmowy.

Plan lotniska w Abu Dhabi.

Plan lotniska w Abu Dhabi.

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

9 komentarzy

  1. Witam serdecznie lecę pierwszy raz do Filipin dokładnie do tacloban boję się tylko czy jeśli samolot się spóźni czy coś w tym stylu czy będę musiał kupić nowy bilety czy miał ktoś problemy na lotnisku i czy łatwo z przesiatkami?

    • Jesli masz wszytsko na jednym bilecie to nie mie ma sie o co obawiac – linia zapewni Ci kolejny lot i wrazie koniecznosci hotel, jedzenie i transfer. Po powrocie napiszesz tez wniosek o odszkowanie (poszukaj na moim blogu wpisu o tym) i przytulisz nieco grosza 😉

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.