Nawet 120€ (6000 punktów) za 3 pobyty od AccorHotels!

0

Wraca promocja punktowa od AccorHotels w której do zgarnięcia jest nawet 6000 punktów które bez problemu wymienimy na 120€ zniżki (2000pkt = 40€) podczas kolejnych rezerwacji. Aby zapisać się do promocji należy wejść na jej stronę i kliknąć przycisk „Zarejestruj się teraz”. Jeśli nie posiadamy jeszcze konta w programie Le Club AccorHotels to możemy utworzyć je przy okazji (rejestracja i członkostwo jest całkowicie bezpłatne). Jak skorzystać z oferty?

  1. Zarejestruj się do oferty z linka powyżej.
  2. Do 31 maja 2016 zarezerwuj pobyty trwające najpóźniej do 31 sierpnia 2016.
  3. Po pierwszym pobycie składającym się z minimum 2 noclegów dostaniemy dodatkowe 500pkt.
  4. Po drugim pobycie składającym się z minimum 2 noclegów dostaniemy dodatkowe 2500pkt.
  5. Po trzecim pobycie składającym się z minimum 2 noclegów dostaniemy dodatkowe 3000pkt.

Promocja Accor Hotels

1. W odniesieniu do oferty “ZAPUNKTUJ SWOIMI POBYTAMI” obowiązuje ogólny regulamin programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi zarejestrować się, klikając na przycisk „Zarejestruj się, aby skorzystać z oferty” (do 31 maja 2016 r) i postępować zgodnie z instrukcjami.
3. Oferta jest ważna jednorazowo dla jednego członka programu, dla maksymalnie trzech pobytów na dwie lub więcej nocy odbytych przed 31sierpnia 2016r. w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels, pod warunkiem dokonania rezerwacji trwających do 31 maja 2016 r. Zdobądź maksymalnie 6000 punktów: 500 punktów po pierwszym pobycie, 2500 punktów po swoim drugim pobycie i 3000 punktów po swoim trzecim pobycie. Terminy pobytów w tym samym hotelu nie mogą następować bezpośrednio po sobie (w tym samym hotelu data zakończenia jednego pobytu nie może być równocześnie datą rozpoczęcia kolejnego). Pobyty nie muszą być rezerwowane w tym samym hotelu.
4. Opłacenie całkowitego pobytu w całości lub częściowo punktami lub voucherami Le Club AccorHotels nie będzie mieć zastosowania do niniejszej oferty i nie może łączyć się z pobytami uwzględnionymi w tej ofercie.
5. Punkty bonusowe są naliczane na podstawie punktów otrzymanych przez Członka Programu za pobyt zarezerwowany w ramach oferty, według przelicznika punktów dla karty Classic.
6. Oferta umożliwia członkom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od posiadanego przez nich statusu, uzyskanie nawet do 6 000 punktów, do wykorzystania podczas pobytów w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na terenie całego świata. Oferta nie obejmuje pobytu w hotelach partnerskich programu lojalnościowego.
7. 2000 punktów odpowiada 40€. Punkty przeliczane są na euro, w związku z tym ich wartość w wymienionych powyżej walutach krajowych nie jest wiążąca prawnie i może ulegać zmianom.
8. Aby móc skorzystać z oferty, wszystkie pobyty należy zarezerwować za pomocą kanałów dystrybucji AccorHotels (witryny internetowe AccorHotels, aplikacje AccorHotels na urządzenia przenośne, centrala rezerwacji AccorHotels, w hotelach) lub w tradycyjnych biurach podróży, korzystając z sieci GDS połączonej automatycznie z centralą rezerwacji AccorHotels. Nie można skorzystać z oferty, jeśli pobyt został zarezerwowany u innego sprzedawcy, u tour operatora lub w internetowym biurze podróży innej firmy (np. expedia.com, booking.com itp.).
9. Numer karty lojalnościowej członka programu musi zostać podany podczas dokonania rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
10. Punkty premiowe Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w okresie 10 dni od daty zakończenia pobytu w hotelu.
11. W ramach niniejszej oferty, pobyt odpowiada jednej (1) rezerwacji dokonanej przez uczestnika programu Le Club AccorHotels Loyalty, niezależnie od liczby rezerwowanych pokoi. Rezerwacja więcej, niż jednego pokoju przez uczestnika programu jest uważana za jeden (1) pobyt.
12. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi ofertami promocyjnymi Le Club AccorHotels i nie dotyczy rezerwacji grupowych.
13. Oferta podlega określonym warunkom oraz dostępności miejsc. Zastosowanie mają warunki sprzedaży i ceny obowiązujące w poszczególnych hotelach.

Czy branie udziału w promocji okazji do nabicia punków ma sens? Średnio. W poprzednich odsłonach promocji wystarczyła jedna noc aby załapać się na bonusowe punkty i była to bardzo korzystna oferta. Obecnie jeśli „wyśpimy” wymaganą liczbę noclegów w jednym z tanich hoteli ibis to wyjdziemy mniej więcej na 0. Niemniej jeśli brakuje komuś punktów/noclegów do statusu Le Club AccorHotels, mil u partnerów lub po prostu planuje nocleg w tym czasie to jak najbardziej powinien skorzystać z promocji.

Ibis Katowice Zabrze

Ibis Katowice Zabrze

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.