Nawet 160€ od Accorhotels już za 3 noclegi!

0

Accorhotels chyba chce powalczyć z Big Winem z IHG, bo przywitał nas dzisiaj bardzo kuszącą promocją. Przebywając do 3 razy w hotelach uczestniczących w ofercie w okresie do 31 grudnia 2014 r., możemy otrzymać punkty o wartości nawet 160€, do wykorzystania podczas kolejnych pobytów. Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się do oferty przed 5 października 2014r.

Zasady są proste – im więcej pobytów, tym więcej gratisowych punktów:

  • podczas pierwszego pobytu zdobywasz dodatkowo 1000 punktów (poza punktami naliczanymi standardowo),
  • podczas drugiego pobytu zdobywasz dodatkowo 3000 punktów (poza punktami naliczanymi standardowo),
  • podczas trzeciego pobytu zdobywasz dodatkowo 4000 punktów (poza punktami naliczanymi standardowo).
Promocja Accor Hotels

Promocja Accor Hotels

W sumie w bardzo prosty sposób można zgarnąć nawet 8000 dodatkowych punktów, co odpowiada 160€, które można wykorzystać w dowolny sposób w czasie kolejnych pobytów.

Oferta skierowana jest wyłącznie do członków programu Le Club Accorhotels, ale członkostwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Strona promocji. Szczerze polecam!

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.