O’Grille Beach Bar & Restaurant, Sal, Cape Verde

0

Czytając o Republice Zielonego Przylądka, szukałem miejsc gdzie można dobrze zjeść (szczególnie lokalne dania). Kwestia bankructwa raczej nie wchodziła w grę, gdyż Google zwracało ilość restauracji równą 3: Le Privè – włosko-francuska kuchnia bazująca na lokalnych produktach, Benvass – lokalna kuchnia z podobno wyśmienitym homarem oraz O’Grille Beach Bar & Restaurant w Meliá Tortuga Beach hotel. Całkowitym zbiegiem okoliczności będziemy tam wypoczywać 🙂

Homar w O'Grille Beach Bar & Restaurant

Homar w O’Grille Beach Bar & Restaurant

O’Grille Beach Bar & Restaurant ma dobre opinie. Negatywne dotyczą raczej rzadko zmieniającego się menu (szczególnie wśród osób spędzających na wyspach ponad tydzień). Jednak samo menu zawiera pozycje których moje kulinarne pragnienie na pewno nie przepuści. Warto wspomnieć, że O’Grille Beach Bar & Restaurant został opisany przez CNN Travel jako jeden z 50 najlepszych plażowych barów na świecie.

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.