Praga, Czechy. Jak się poruszać po mieście. Poradnik.

0

Poruszanie się po Pradze jest bardzo proste. O ile mamy mapę komunikacji miejskiej – ta do dostania jest za darmo w bardzo wielu miejscach. Metro i tramwaje dojeżdżają niemal wszędzie i są zdecydowanie najwygodniejszym środkiem poruszania się po Pradze. Plan komunikacji miejskiej znajdziecie poniżej.

Plan metra, tramwai - komunikacji miejskiej w Pradze.

Plan metra, tramwai – komunikacji miejskiej w Pradze.

Bilety nie są drogie ale ulgi dla dzieci, seniorów i studentów przysługują dopiero od biletów miesięcznych. Zdecydowanie polecam kupić w automacie (automaty przyjmują tylko monety) bilet na 24h (110CZK) lub 3 dni (310CZK) w zależności jak długo chcemy pozostać w stolicy. Umożliwia on poruszanie się dowolnym środkiem komunikacji przez określony czas od momentu skasowania. Bilet kasujemy tylko raz! Miłego zwiedzania!Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.