Świąteczna promocja Leonardo Hotels

0

Jestem trochę spóźniony z tą wiadomością, ale z okazji tegorocznych Świąt Bożego narodzenia przygotowano dla nas dość osobliwą promocję. Leonadro Hotels Advent calendar, bo o nim mowa, rozpoczął się już pierwszego grudnia a potrwa, jak to zwykle bywa, jeszcze tylko 9 dni. Zasady są proste – każdego dnia klikamy w pierniczka i odpowiadamy na jedno pytanie dotyczące hoteli z sieci Leonardo. Codziennie do wygrania są darmowe noclegi, pobyty w SPA oraz mniejsze upominki. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w połowie stycznia. Powodzenia!

Link do promocji

Sieć Leonardo Hotels nie jest popularna w Polsce,  co innego w krajach niemiecko języcznych i Belgii. Jak wszystkie inne sieci hotelarskie, Leonardo także ma swój program lojalnościowy – Leonardo AdvantageClub.

Leonadro Hotels Advent Calendar

Leonadro Hotels Advent Calendar

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.