Zgarnij kupon na wymarzone wakacje z Kubą w Podróży i Rainbow!

43

Moi drodzy czytelnicy! Z okazji wakacji, przygotowałem dla was konkurs, w którym do wygrania są 2 vouchery o wartości 500PLN każdy, na wymarzone wakacje z firmą Rainbow. Zasady konkursu są proste: od dziś do 1 sierpnia włącznie czekam na wasze odpowiedzi na pytanie: „Gdzie chciałbyś się udać na wymarzone wakacje i dlaczego właśnie tam?”. Odpowiedź zamieść w formie komentarza pod tym wpisem (minimum 150 znaków). 2 najciekawsze, najbardziej kreatywne lub najbardziej wyróżniające się komentarze zostaną nagrodzone kuponem zniżkowym o wartości 500PLN do wykorzystania na wymarzone wakacje z biurem podróży Raibow. Dokładny regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://kubawpodrozy.pl/regulamin-konkursu-zgarnij-kupon-na-wymarzone-wakacje-z-kuba-w-podrozy-i-rainbow/. Połamania klawiatury!

Udostępnij!

O autorze

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

43 komentarze

 1. EGIPT – Właśnie tam chciałbym udać sie na moje wymarzone wakacje! Kraj, w którym starożytność czuć jakby zatrzymała się raptem wczoraj.
  Dlaczego właśnie EGIPT? Bo wraz z moja narzeczoną kochamy kulturę oraz historię egiptu! Uwielbiamy filmy, bajki czy komiksy gdzie glownym miejscem akcji jest wlasnie starożytny Egipt!
  Tam pogoda zawsze super, drinki mocno schłodzone, a wielbłądy już oczekują jak dorozki na krakowskim rynku.
  Tam piasek jest wyjatkowy, tam morzem ciut schłodzi ciała opalone!
  Egipt to spełnienie moich marzeń! Mam nadzieję, że dzięki Wam uda mi sie przybliżyć by spełnić swoje podróżnicze marzenie!
  A podróżnicze marzenia to marzenia ktore spełniać trzeba, bo ŻYJEMY, BY PODRÓŻOWAĆ!!!