Eurolot poleci z Warszawy do Bydgoszczy

0

Eurolot właśnie zakomunikował, ze od 14 kwietnia ruszy połączenie Warszawa – Bydgoszcz. Połączenie będzie realizowane codziennie przez Bombardiery Q400, najtańsze bilety będą dostępne już od 99PLN za lot w jedna stronę. Jak informuje Eurolot:

Rejsy na trasie Warszawa – Bydgoszcz odbywać się będą codziennie. Tzw. poranny wylot (od poniedziałku do soboty) z Bydgoszczy odbywać się będzie o godz. 5.45, lądowanie w stolicy o godz. 6.35. Następnie, od poniedziałku do niedzieli (bez sobót) samolot będzie wylatywał z Warszawy o godz. 17.30, lądowanie w Bydgoszczy o godz. 18.20. Lot powrotny do stolicy zaplanowano o godz. 18.45 oraz przylot do Warszawy o godz. 19.35. Wieczorem, ostatni rejs na tej trasie (od poniedziałku do niedzieli, bez sobót) będzie odbywać się o godz. 22.50 i lądowanie w porcie bydgoskim o godz. 23.40.

Dzięki zawartej umowie z LOT-em (tzw. umowa interline) pasażerowie, którzy będą korzystać z połączenia na trasie Warszawa-Bydgoszcz, mogą kontynuować podróż z Warszawy rejsami LOT-u, w ramach jednego biletu.

Bilety na rejsy z Warszawy do Bydgoszczy są dostępne w systemie rezerwacyjnym już od dzisiaj (27 marca) – na stronie internetowej eurolot.com, a także poprzez Call Center i u agentów sprzedaży. Warto zaznaczyć, że na wszystkich rejsach Eurolotu można skorzystać ze zniżek. W przypadku dzieci w wieku 2-15 lat wynoszą one 50% od taryfy, natomiast niemowlęta do drugiego roku życia podróżują bezpłatnie. W cenę biletu wliczony jest również przewóz 1 sztuki bagażu rejestrowanego do 23 kg i podręcznego do 8 kg.

 

Eurolot Warszawa-Bydgoszcz

Eurolot Warszawa-Bydgoszcz

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.