Promocja Accorhotels – punkty x2 i śniadanie gratis

0

Właśnie ruszyła nowa promocja sieci Accorhotels. Dokonując rezerwacji w terminie między 26 marca a 31 maja 2015 na pobyty weekendowe (piątek – niedziela) w kwietniu i maju w wybranych hotelach w Polsce, na Litwie i Łotwie, otrzymamy podwójne punkty i śniadania gratis. Aby zarejsetrować się w promocji należy kliknąć przycisk „Połącz” na stronie promocji. Przystapienie do programu Le Club Accorhotels jest całkowicie bezpłatne.

Ogólne warunki promocji:
1. Ogólne Warunki Programu Le Club Accorhotels mają zastosowanie do oferty “ Weekend z Le Club Accorhotels”
2. Oferta jest ważna dla pobytu z datą przyjazdu do hotelu między 01.04.2015 a 31.05.2015, od piątku do niedzieli, w jednym z hoteli Sofitel, Novotel, Mercure i ibis w Polsce, na Litwie i Łotwie biorących udział w ofercie, zarezerwowanego między 26.03.2015 a 31.05.2015, na podstawie stawki cenowej „Weekend z Le Club Accorhotels”
3. Hotele marki ibis Styles, Mercure Piotrków oraz Mercure Wisła nie biorą udziału w ofercie
4. W ramach oferty osoba rezerwująca pobyt w wybranych hotelach, w wyżej wymienionym terminie otrzymuje śniadanie w cenie pokoju dla maksymalnie dwóch osób.
5. W ramach oferty, hotel Mercure Riga oferuje 10% zniżki od najlepszej ceny dnia oraz darmowy parking;
6. W ramach oferty, hotel Mercure Mariampole oferuje 10% zniżki od najlepszej ceny dnia ze śniadaniem oraz 15% zniżki na usługi w SPA
7. Oferta umożliwia posiadaczom kart Le Club Accorhotels Loyalty, niezależnie od ich statusu, zdobycie podwójnych punktów w jednym z hoteli Sofitel, Novotel, Mercure i ibis w Polsce biorących udział w ofercie.
8. Punkty bonusowe są naliczane według przelicznika punktów dla karty Classic.
9. Punkty bonusowe zostaną naliczone jedynie członkom programu, którzy zapisali się do oferty.
10. Aby skorzystać z oferty należy z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji pobytu na stronie accorhotels.com lub na stronach marek hotelowych, za pośrednictwem aplikacji accorhotels.com lub poprzez Call Center. Inne kanały rezerwacji nie uprawniają do skorzystania z oferty.
11. Podczas rezerwacji należy podać numer karty lojalnościowej lub numer Członka Programu. Kartę należy przedłożyć w momencie meldowania się w recepcji po przybyciu do hotelu.
12. Punkty bonusowe Le Club Accorhotels zostaną naliczone na konto uczestnika programu w ciągu 10 dni od daty wymeldowania.
13. Dla potrzeb tej oferty pobyt rozumiany jest jako jedna (1) rezerwacja dokonana przez Członka Programu Le Club Accorhotels obejmująca jeden lub więcej pokoi. Aby uniknąć wątpliwości, rezerwacja obejmująca więcej niż jeden pokój będzie traktowana jako jeden (1) pobyt.
14. Oferta nie łączy się z innymi aktualnymi ofertami promocyjnymi i korzyściami, nie obowiązuje w przypadku pobytów grupowych.
15. Każdy członek programu może skorzystać z promocyjnej stawki cenowej „Weekend z Le Club Accorhotels” wielokrotnie, przy czym podwójne punkty zostaną naliczone na jego konto maksymalnie dwa razy.
16. Oferta zależy od dostępności miejsc w wybranym hotelu. Ogólne warunki sprzedaży mają zastosowanie do stawek publikowanych specyficznych dla danego hotelu.

Share.

About Author

Nazywam się Kuba i od 2013 roku prowadzę dla Was blog "Kuba w Podróży". Od czasu mojej pierwszej większej wyprawy minęło sporo czasu, a popularność bloga przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Z zawodu programista, w wolnych chwilach spisuję swoje poradniki, relacje z wypraw i ogólne doświadczenia ze światem. Do zobaczenia na szlaku!

Leave A Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.